YILDIZ ÇELENK DEKORU

guzel-bir-noel-yildiz-celenk

Karton dan kesilen Yıldız şeklindeki Çelenk nasıl yapılmış? ve nasıl süslenmiş detayları görmek için buyrun. Yıldız şeklinde Kapı Çelengi noel ve ev süsü Dekorasyon amaçlı çok şık olmuş.

Şimdi arkadaşlar burada gerçek Krizantem Çiçeği kullanılmış size tavsiyem Kağıt ile Krizantem Çiçek yapma sayfamızdaki harika Krepon Kağıdından yapılan Krizantem ya da diğer Krep Çiçeklerden tercih edin.

Haliyle gerçek Çiçek bir süre sonra solacaktır en güzeli yapma çiçek kullanmak.

Diğer malzemelere gelince çam kozalaklarını zaten artık her yerde bulabiliriz. Desenli ve güzel kağıtlar için Kırtasiyenin yolunu tatmak gerek.

Karton ruloya gelince boş tuvalet kağıdı ruloları işimizi görür fakat fazla büyük olur onun için en iyisi fon kağıdı ile silindir şekli yaptıktan sonra onları kullanmak.

Burada silikon yapıştırıcı tabanca kullanmışlar fakat memlekette yapıştırıcıdan çok ne var istediğinizi kullanın yeter ki güzel yapıştırsın.

Genelde Kapı simidi çelenkler yuvarlak olur fakat burada Yıldız şeklinde yapmışlar bence bu hali ile harika.

Siz farklı çelenk örnekleri de görmek isterim diyorsanız Dekorasyon ya da Hobiler adlı menüler de onlarca Çelenk yapma fikrini hem de resimli anlatımlı olarak adım,adım yapım aşamalı olarak görebilirsiniz.

guzel-bir-noel-yildiz-celenk
guzel-bir-noel-yildiz-celenk

guzel-bir-noel-yildiz-celenk-1
malzemeler
guzel-bir-noel-yildiz-celenk-2
Karton kutu ya da karton mukavvadan kestiğiniz Yıldızın ortasını da kesin. Tabi böyle güzel bir Yıldız çizmek cabası
guzel-bir-noel-yildiz-celenk-3
Organze tül ya da farklı kumaşlar,kumaşa benzeyen kağıtlar kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz Çiçek,Buket,Aranjman,çelenk süslemekte kullanılan kumaş ve kağıtları Çiçekçiler den satın alabilirsiniz de

guzel-bir-noel-yildiz-celenk
guzel-bir-noel-yildiz-celenk

Yıldızın etrafını kapladıktan sonra minik çam kozalakları yapıştırılıyor.
guzel-bir-noel-yildiz-celenk-5
küçük silindir kartonlar güzel kağıtlar ile kaplanıp hediye paketi şeker gibi
guzel-bir-noel-yildiz-celenk-6
yapmak için kullanılıyor. Çuval ipi ya da keten ip dediğimiz ipten de kullanabilirsiniz.
guzel-bir-noel-yildiz-celenk-7
Buket olmayacaksa altındaki fazlalıkları dikkatlice kesmelisiniz
guzel-bir-noel-yildiz-celenk-8
Yıldız Çelenk-Star Wreath-Stern Kranz-étoile Couronne-stjerne Wreath-Star Krans-stjerne Wreath-Estrela da grinalda-Star Wreath-estrella de la guirnalda-Star Krans-corona di stelle-bintang Wreath

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*