YEŞİL GÖZLÜLER İÇİN BUĞULU GÖZ MAKYAJI NASIL UYGULANIRyesil-gozluler-icin-bugulu-goz-makyaji

Makyaj yaparken yüzümüze uygun makyaj yapmak kadar göz rengimize uygun makyaj yapmakta çok önemli. Yeşil gözleri dahada ortaya çıkararak göz renginizi belirgin hale getirebilirsiniz.

Buğulu bakan gözlere sahip olmak için göz makyajında Farın nasıl uygulanması gerektiğine,göz üzerine nasıl kalem süreceğinize çok dikkat etmelisiniz.

Kalkık kaşlar göz makyajında çok önemli. Makyaj yapmaya başlamadan önce mutlaka pudranızı hazır etmelisiniz.

Uzun süre dayanıklı akmayan göz makyajı ve dağılmayan kalıcı Ruj için öncesinde Pudra kullanmak Makyajın püf noktalarındandır.

Makyaj yapan hanımların rahat ve temiz bir makyaj yapabilmeleri için kulak temizleyicisi Papiksleri mutlaka kullanmalarını öneririm.

Biz kadınlar genelde far kullanmadan önce hemen göz kalemi ya da eyeliner çekiyoruz. Fakat önce Pudra sonra Göz farı en son kalem ve tekrar toparlayıcı far kullanabilirsiniz.

yesil-gozluler-icin-bugulu-goz-makyaji
yesil-gozluler-icin-bugulu-goz-makyaji
Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5076 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*