YEDİVEREN ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI


yediveren-cicekli-igne-oyasi
yediveren-cicekli-igne-oyasi

Yediveren Çiçeği İğne Oyası-İğne Oyasına Yeni başlayanlar için En Kolay İğne Oyası Modeli ile başlayabilir ve aynı zamanda İğne Oyası Örneği yapmaya başlamadan önce yapılan İğne Oyası Zürafa yapılışı Türkçe Videolu tarifi ile.

İğne Oyası Yediveren Çiçeği çok kolay ve şık bir model. Bu model de Canım anne kanal editörü hanım efendi aynı zamanda Yazma kenarına İğne oyasına başlamadan önce kenar nasıl hazırlanır örnek ile birlikte yapılarak gösteriliyor.

Çeyizlik Oya Modelleri istekleri doğrultusunda Sizlere Değişik İğne Oyası Motifleri sunmaya çalışıyorum.Aynı zamanda Tığ Oyası Örnekleri de anlatımlı yapılışları için bazı modeller önerebilirim.

igne-oyasi-yediveren-cicegi
igne-oyasi-yediveren-cicegi

Kalemle Tığ Oyaları çok sevilip istendiği için size Dün Yeni Kalem Oyası yapılışı ile ilgili Oya Dersi çalışmasını sunduğum bu modele buradan bakabilirsiniz.

Kürdanla Yapılan Oyalar için hem kolay ve bir o kadar güzel Kürdan Oyası Tarifi için burada linkini sunduğum modele ulaşabilir Kürdanla Nasıl Oya Yapılır? görebilirsiniz.

İğne Oyası Havlu modeli olarak önerilen Yediveren Çiçekli Oya dışında daha önce sizinle paylaşımını yaptığım İkiz Çiçekli Oya yapılışı Çiçekli İğne Oyaları arayan bayanlara Kolay model yapımı.

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. PETEKLİ ALTIGEN ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. BONCUKLU SEVGİ ÇİÇEĞİ OYA TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*