YAZMAYA DİKİLEN EL TIĞ OYASI BONCUKLU MODELİ

yazmaya-dikilen-el-oyasi-boncuklu-model
yazmaya-dikilen-el-oyasi-boncuklu-model

Elde yapılan bittiğin de Yazma,Yemeni kenarına dikilen ve Yazma Eskidiğinde Sökülüp Yeni Yazmaya Dikilen El Tığ Oyası Boncuklu Model Anlatımı Türkçe Videolu Tarifi.

Genelde verdiğim İğne ve Tığ Oyaları azma kenarına Tığ Battı üstüne işleniyor. Bu Eski usul Oya Modelin de avantajlar daha çok.

Yazmalar eskidiğinde ya da yıprandığın da maalesef onca emek verilen Oya Modelleri de Yazma ile heba oluyordu. Ancak Böyle El Oyaları yerinden sökülüp tekrar Yeni Yazma Modelleri üstüne dikiliyor.

el-oyasi-boncuklu
el-oyasi-boncuklu

Yazma Tığ Battı Üstüne Oya Yapılışı için Sabah Paylaştığı Altın Pullu Oya Modelinin yapılışına bakabilirsiniz. Görkemli Demir Sarı Gold Pullu Oya Modeli Çeyizlik olarak ta yakışacak kadar şık bir Oya.

El Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*