YAZLIKLAR İÇİN DEĞİŞİK HARAŞO ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi
yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi

İki Taraflı kullanılan Örgü Modeli-Yazlıklar için Örgü Örnekleri-Sevgi hanım bu aralar bizler için sık,sık Yazın giyilen giysilere uygun Yazlık Örgü Desenleri nasıl örülür? çok şık örnekler öğretiyor.Bugün Yazlık Haraşo Örgü Modeli yapılışı Türkçe video ile izleyerek bu örneği acemi olanlar bile öğrenebilirler.

Bu örnek ile Yazlık Örgü bluz örmeyi düşünebilirsiniz.Örnek her iki tarafı da kullanılan basit ama şık örneklerden. Örnek 4 numara örgü şişleri ve burgulu orta kalınlıkta bir ip ile örülmüş.Ancak Sevgi hanım bize örneği 2,5 numara şiş ile öğretiyor.Böylece hangi şiş ile örmeniz gerektiğinde fikir sahibi oluruz.

Yazlık örgü Bolero ve bu tip yazın giyilen Örgülerde bu örnek serin tutar önemli olan burada kullandığınız ip türü.En son Sevgi hanımın örgü videolarından 3 düz 3 kes Örgüsünü sizler ile paylaşmıştım.Bu örnekte yaz için güzel ve kolay örgü örneklerinden.

Farklı Örgüleri seven hanımlara ve Resimlerden bile örnek çıkaracak kadar usta olan Örgücü hanımlara burada gösterdiğim bir birinden güzel Şiş ve Tığ işi Örneklere bakmanızı tavsiye edeceğim.Aralarında benim çok beğendiğim inanılmaz güzellikte Örnekler bulunmakta.

Bebek ve Çocuklar için Örgü Şortlu Tulum Modelleri ilginizi çekiyorsa sizde buradaki modellerden seçip çocuğunuz için Yazlık Bebek Örgüleri örebilirsiniz. Ne öreceğinize karar verdiğinizde Örgü Örme videoları bölümüne bakıp hangi örnek ile örülür? karar verebilirsiniz.

yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi
yazlik-haraso-orgu-modeli-yapilisi

Yazlık Haroşa Örgü Modeli Yapılışı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on YAZLIKLAR İÇİN DEĞİŞİK HARAŞO ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

  1. merhaba. takipçinizim. Yazlık haroşa modelinizde bir ilmekten 3 ilmek çıkartıyorsunuz. sonra arkada üçünüde örüyorsunuz. ama ilmekler artmıyor. anlayamadım bir türlü. izledim defalarca. acaba neyi kaçırıyorum. iyi günler.

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. TÜRKÇE VİDEOLU BAĞLAMALI BİRDE BİR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. SAÇ ÖRGÜLÜ KALPLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. TÜRKÇE VİDEOLU FARAŞ ÖRGÜ MODELİ ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*