tesettur-tunik-modelleri
tesettur-tunik-modelleri-4

Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

tesettur-tunik-modelleri
tesettur-tunik-modelleri-4

Havaların ısınmasıyla tesettürlü bayanların tercihleri arasında yazlık, ince kumaştan yapılan tunikler yer alır. Hem klasik hem de sportif tarzların mevcut olması ve bir çok çeşidinin bulunması tunikleri daha kullanışlı ve cazip kılıyor. Bir çok tunik modelleri ve renkleri ile göz kamaştıran tesetturay.comadresinde bulunan tunik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu tunik çeşitleri neler?

Desenli tunik modelleri: Çizgili ve kareli desenleriyle ön plana çıkan bu tunikler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sportif görünmeyi seven bayanlar bu tunik modeliyle tarzını yansıtabilir. Boyuna çizgili modeller boyunuzu uzun ve sizin daha zayıf görünmenizi sağlar.
Salaş tunik modelleri: Tesettürlü bayanların daha rahat edebilecekleri bu tarz tunikler sportif görünüşüyle en sık tercih edilenler arasında. Bu tarz tunikler vizon ve taba renkleriyle çok ilgi görüyor.
Yarasa kollu tunik modeli: Yarasa kollu tunik modeli sportif görünüşüyle hem canlı hem de koyu renklerden oluşuyor. Yine en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.
Deri kollu varak baskılı tunik: Varak baskı ile ilgiyi üzerine çeken bu tunik modeli, deri detayını sevenler için güzel bir alternatif sunuyor. Bu tunik genelde açık ve canlı renklerden oluşuyor.

Kazayağı desenli tunik modeli: Klasik tarzı seven bayanların, desenlerinden dolayı zevkine hitap eden tunik modelleridir.
Gold şeritli tunik modeli: Altın deseni ile ışıl ışıl görünen, altın dokunuşlarıyla sıradanlıktan çıkan bu tunik modelleri en çok tercih edilenler arasında.
Fularlı tunik modeli: Hemen hemen renkten oluşan bu tunik modelinde fular, genelde koyu renklerden oluşmakta şık ve güzel bir hava katmaktadır.

Modaya ayak uydurmak isteyen tesettür giyimli bayanların tesetturay adresini tercih etmelerini tavsiye ederiz.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*