YAZLIK ÖRGÜ BEBEK ELBİSESİ ÖLÇÜLERİ İLE 1 VE 2 YAŞLAR İÇİN

sisle-orme-kolsuz-bebek-elbise-modeli

Sizlere Bebekler için çok güzel Kolsuz Şişler ile örülmüş şemalı ölçüleri ile Örgü Yazlık Bebek Elbisesi Modeli ile Yazlık Örgüler sunmak istiyorum.

Yaz geliyor bebekleri terletmeyecek şık ve rahat Örgüden Elbiseler örmek isteyen Arkadaşlar için Resimli ve Videolu Örme Yazlık Çocuk giysi modelleri ve örnekleri vermeye çalışıyorum.

Elbisenin ilk olarak robasını örüp saha sonra alt tarafını ilmek çıkararak ta örebilirsiniz ya da iki parça ön ve arka olarak ördükten sonra yakasını örebilirsiniz.

Resimdeki modeldeki bebek 1- 1,5 yaşlarında. Siz bebeğinizin yaşına ve kilosuna göre ölçüleri azaltıp artırabilirsiniz.

Elbise iki şiş ile örülmüş ama marifetli örgücü 10 parmağında 10 marifet olan hanımlar bu güzel elbiseyi Yazlık Tığ işi Bebek elbisesi olarak ta öre bilirler.

Sizin için geçenlerde paylaştığım Kolay Örme Yazlık Bebek Elbisesi Videolu anlatımlı modele bakarsanız yakadan başlanan farklı bir Bebek Elbisesi Örneği de görebilirsiniz.

Videolu Papatya Modeli örneğine baktığınız da sizin de görebileceğiniz gibi o örnekle de çok güzel böyle bir elbise öre bilirsiniz.

Yıldız Yağmuru Örneği de bebek örgüleri için tavsiye edebileceğim güzel ve videolu Örgü Modellerin den.

Videolu Yol Ayrımı örneği yine yazlık örgüler isteyenlerin düşünebileceği ajurlu tabir ettiğimiz delikli örnekler den.

sisle-orme-kolsuz-bebek-elbise-modeli
sisle-orme-kolsuz-bebek-elbise-modeli
sisle-orme-kolsuz-bebek-elbise-modeli
sisle-orme-kolsuz-bebek-elbise-modeli

sisle-orme-kolsuz-bebek-elbise-modeli-1
Elbisenin ölçülerine göre Elbiseyi örebilirsiniz.
Sommer Knit Baby-Kleidung-Summer Knit Baby Clothes-Sommer Strik Baby Tøj-Summer Knit Baby Kleding-Summer Knit Vêtements de bébé-Sommar Knit barnkläder

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. RESİMLİ VE YAZILI AÇIKLAMALI ZIBIN ŞEKLİNDE ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares