YASEMİN ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞIİşte 2016 En Güzel Örgü Modelleri içinden size Yasemin Örgü Modeli yapılışı örneği yapmak isteyenler için

Türkçe Video ile açıklamalı bir şekilde gösterilmiş.Yasemin Örneği görünüşü ile aynı Balıksırtı Örgü Modeline de çok benziyor.

Videoyu izleyerek Yasemin Örgü Deseni Örgü Tekniğini nasıl yapılır izleyebilir daha fazlası için yukarıda menüde bulunan  El işi ve Örgü videoları yazan bölümlere de bakabilirsiniz.

Beyaz renk iple örülen Yasemin Örgü Modeli yapılışı gayet net ve anlaşılır anlatıldığı için Örgüye Yeni Başlayanlar da

yasemin-orgu-modeli-yapilisi
yasemin-orgu-modeli-yapilisi

bu çok kolay örgü modelini örebilirler.

Yine çok kolay bir örnek olan Hasırlı Örgü Modeli örneği de acemi örgü ören hanımlara çok basit gelecektir. Her iki örnek beyaz renk ip ile örülmüş ve Türkçe olarak anlatımlı Örnek yapılışı isteyenlere sunulmuştur.

Mantar Tarlası Örgü Deseni en yeni nazarca örgüleri içinden Bugün tanıtımını yaptığım farklı Örgü Tekniği olan renkli örgü modeli olarak buradan görebilirsiniz.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5079 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*