YARIM AY ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-yarim-ay-modeli
orgu-yarim-ay-modeli

Örgü Yarım Ay Modeli 2 Renkli Örgü Örneği Süveter örmek için bence çok yakışır bir model. Hem Erkek örgüleri hem Bayan ve Bebek örgüleri için Yarım Ay Örgü Modeli Türkçe videolu açıklamalı.

Sevgili Arzu hanımın anlatımını yaptığı Arzu Sepeti kanalında paylaştığı modeli hem çok güzel göstermiş hem çok Eğitici ve kaliteli bir Örnek anlatımı olmuş,emeğine sağlık.

Sanırım Arzu hanım Yeşil renkli olan modele sonradan Ayların birleştikleri noktalara Boncuklar dikmişler. Boncuklu Örgü Mo

delleri için burada daha önce gösterdiğim modellere de bakıp fikir alabilirsiniz.

Örgü Fikirleri ve açıklamalı Örgüler için lütfen Menüdeki ilgili bölümlere bakınız. Sitede her türlü el işleri için El İşi Dersleri,açıklamalı Videoları bulunuyor.

Kum Boncuklu Oya Modeli Bugün sabaha karşı sizler için paylaştığım bir model.Yeni Oya Modelleri isteyen hanımlar için sitede çeşitli Oya Örnekleri bulunuyor.

orgu-yarim-ay-modeli
orgu-yarim-ay-modeli

Yarım Ay Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. EBRULİ İPTEN BERE YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares