YAPRAKLI PIRPIRLI İĞNE OYASI AÇIKLAMALI YAPILIŞI

yaprakli-pirpir-igne-oyasi
yaprakli-pirpir-igne-oyasi

Açıklamalı İğne Oyaları– Türkçe Videolu Anlatımlı  Yapraklı Pırpırlı İğne Oyası Yemeni,Yazma Oyası isteyenler Havlu Oyaları olarak ta kullanabilir.

Kibar ve oldukça kolay görünene Oya Örneği yapımı Zürafa Yazma kenarı yapıldıktan sonra Bülbül tükürüğü sonrasında Yaprak Oya Motifleri yapılarak tamamlanıyor.

Yapraklar için 3 renk kullanmışlar ancak sizler isterseniz Tek renk yada çeşitli renkler ile Oya Modeline renk katabilirsiniz.

pirpirli-yaprakli-igne-oyasi
pirpirli-yaprakli-igne-oyasi

Daha gösterişli Oya Modelleri isterseniz yine Kolay İğne Oyaları modellerinden olan Boncuklu Kolay Oya Örneği nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz.

Tığ Oyası Örnekleri ve Yapılışları istekleri üzerine Dün paylaştığım Gelincik Oya Örneği Tığ Modeline mutlaka bakın ok dikkat ekici Oya Modelidir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2018 KALEM OYASI ANLATIMLI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares