YAPRAKLI İNCİLİ ALMAN PAPATYASI LİF MODELİ

alman-papatyasi-lif-modeli-yapimi
alman-papatyasi-lif-modeli-yapimi

6 Fıstıkla başlanan artırarak Yaprak şekli verilen Yapraklı,İncili Değişik Yeni Alman Papatyası Lif Modeli Açıklamalı ve Videosu ile tek,tek detayları görebilirsiniz.

Her yaprak dilimi aynı örülen tüm çevresi Fıstıklar ile hem kenar modeli hem birleştirme ile yapılan Lifin üzerindeki İncili Yapraklar da ayrı örülüp sonra hepsi birleştiriliyor.

yaprakli-alman-papatyasi-banyo-lifi
yaprakli-alman-papatyasi-banyo-lifi

Kolay ancak emek isteyen Lif modeli için uğraşmaya değer diye düşünüyorum.Bir kere farklı Lifler için ideal,güzel ve yapım aşamalı olduğundan kimse örmekte zorluk çekmez.

Bonbon ve Kristal Kartopu lif ipleri ile 2 numara Tığ ile model yapılırken genelde Lif yaparken 4-5 numara Tığlar kullanılmasına rağmen bu model için 2 numara tercih edilmiş.

Damla Motifli Lif modeli de geçen yayınladığım Yeni modellerden olup bütün Lifler gibi yapım aşamalı olarak sunulmuştur.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares