YAPRAKLI BEBEK PATİK TÜRKÇE VİDEOLU

yaprakli-orgu-bebek-patik
yaprakli-orgu-bebek-patik

Örgüden Yaprak Desenli Bebek Patiği Model yapılışını öğrenmek isteyenlere Türkçe videolu anlatımı ile şişle Kolay Kız Bebek Patik Modeli.

Sevgili Işıl hanım her zaman olduğu gibi Örgü kalitesini bu Bebek Patik örneğinde de göstermiş çok detaylı Bebek Patik anlatımı ile örmek isteyenlere de Videoda göstermiş.

Patik zaten çok güzel ben en çok Işıl hanımın İple yaptığı Patik süsü Çiçeği sevdim. Şirin inci pembe düğme ile çok şirin bir Patik oldu.

Örgü Bayan Patiği için burada Tığla yapılma Çiçekli Patik modeli nasıl yapılır? bakabilir günlük şık bir Patik örebilirsiniz.

yaprakli-ornekli-kiz-bebek-patik
yaprakli-ornekli-kiz-bebek-patik

Baharlık Örgü Bebek Yeleği ile rahat giydirebileceğiniz önden düğmeli  Kolay Bebek Yelek Modeli için burada ki Ajurlu Dilimli Yelek yapılışına bakabilirsiniz.

yaprak-motifli-bebek-patigi-orme
yaprak-motifli-bebek-patigi-orme

Örgü Çocuk Bolero modelleri paylaştığım Şık ve sevimli Örme Bebek Bolero örnekleri için güzel fikirler edineceğiniz Bolerolara buradan bakabilirsiniz.

yaprakli-ornekli-bebek-patik-ornegi
yaprakli-ornekli-bebek-patik-ornegi

Yapraklı Bebek Patiği,Örgü Bebe Patik,Yaprak Örnekli Patik,Patik Yapımı,Patik Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 3 TERS 3 BÜZ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*