YAPBOZ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE ÖRNEK ANLATIMLI VİDEO


Uzun bir aradan sonra Arzu hanım bizlere yine En Güzel Örgü Örnekleri sunmaya başladı.Bugün Puzzle ya da Pazıl olarak ta bilinen Türkçe Örgü videolu Yapboz Örgü Modeli Nasıl Yapılır? izleyerek bu örneği öğreneceğiz.

Güzel Örgü Modelleri bulunan El işleri menüsüne baktığınızda bir çok değişik ve Yeni Örgüler,İğne Oyaları ve Danteller görebilirsiniz.

İğne Oyası istekleri üzerine buradan Netten derlediğim en güzel İğne Oyası Modelleri bulunan sayfaya bakabilirsiniz. Toplam 98 adet İğne oyası Örneği bulunmakta.

Bademli Burgu Örneği yine Örgü şişleri ile yapılan Örgü Örnekleri arasından zarif Örgü deseni ile çok hoş bir örnek.Yeni örgü modeli isteyenlere de Örgü Örme videoları bölümünde örnekler sunmaya devam ettiğimizi hatırlatma isterim.

Yaz geldiği için Çeyizlik hazırlığında olan Kız Anneleri ve Gelin adayları için Anlatımlı Danteller,Açıklamalı Video tarifli İğne ve Mekik oyası yapılışı çalışlmalarına ağırlık vereceğim.Şal ve Etol örmek isteyen Tığ işi Yelek Örneği isteyen hanımlara da çok yakında çok güzel modeller sunacağım.

yapboz-orgu-modeli-yapilisi
yapboz-orgu-modeli-yapilisi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*