YANLARDAN BURGULU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

Sitemiz de Sizler için En Güzel Örgü Modelleri,Lif Modelleri,Danteller,İğne Oyaları,Örgü Videoları,Çocuk Örgüleri,Etamin Örnekleri,Tığ İşi Örgü Modelleri,yandan-burgulu-sis-orgu-modeli
yandan-burgulu-sis-orgu-modeli
Bebek Battaniye modelleri,bebek yelekleri,Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,

Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,Yelek Modeli YapılışıEl İşleri Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Sağlı Sollu Burgu Örgü Modeli olan Yanlardan Burgulu Örgü Saç örgüsü Modeli Sevgi hanımdan detayları ile gösteriliyor.Türkçe videolu örnek anlatımı ve örnek ile yapılan Örgü Çocuk Beresini görebilirsiniz.

Erkeklere örülen Örgüler için her örnek uygun olmuyor.Şöyle çok şirin olmayan asil ve hoş görünen bir örgü modeli Yandan Burgulu her örgüye yakışır.

7 ve Katları ile örülen kalın yün ve 5 numara şiş ile Beyaz örgü modelinde örneğin nasıl durduğunu görebilirsiniz.

Örgü Kazak ve Hırkalarda örneğin bütününü Yandan Burgulu şiş örneği ile yapabilir ya da aralarda kullanabilirsiniz.örnek düz yerinden konuluyor.

Örgü Burgular arasında Haraşo kullanılıyor ancak böyle Pirinç Örneği ya da benzer küçük örneklerden yapılabilir. Özellikle Gri renkte örnek kendini çok daha iyi göstermiş.

Dün çok farklı bir Model olan Totem Örgü Modeli yapımına da buradan bakabilir Örgü Yelekler için şiş işi örneği olarak düşünebilirsiniz.

Tığ işi Bayan Ceketler ve ve Tığ işi Örgü Yelekler için Motifle Nasıl Örgü Bayan Ceketi yapılır? burada detayları ile videolu Örgü Motifli Ceket yapılışına buradan bakabilirsiniz.


Bebek Örgü Modeli için kullanılırsa her türlü Bebek Örgü Modelleri için uygun bir örnek Renkli Köprüler Örneğinden yapabilirsiniz.

Çeşitli Tığ ya da Şiş ile örülen Örgü Desenleri için Bere ya da Hırka veya Ceket her türlü Giysilerde kullanılan modellere el işi yazan menüden bakınız.

iki-yanli-burgu-modeli
iki-yanli-burgu-modeli
yan-burgulu-orgu-ornegi
yan-burgulu-orgu-ornegi

İki Yanlı Burgu Örgü Modeli

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5228 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*