YAN KESİMLİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK

yan-kesimli-orgu-modeli
yan-kesimli-orgu-modeli
yan-kesimli-orgu-modeli

Solak Olanlar İçin Örgü Modeli.Bugün sizlere Hem Sağ elini kullananlar Gem Solak olan Sol elinle Örgü Modeli Örnekleri isteyen hanımlar için Videolu anlatımlı Yan Kesmeli Örgü Modelini tanıtacağım.

Sol eli ile örgü örmek için örnek bulmakta zorlanan hanımlar için bu yabancı örgü kanalında tüm örnekler Solaklar içinde paylaşılmış.

Yan Kesimli Örgü Modeli oldukça kolay ve basit örülen bir Örgü. Bugün sabah sizler ile paylaştığım Türkçe Açıklamalı Sevgi Kutuları Örgü modeline de buradan bakabilirsiniz.

Yan kesmeli Örneğini uzun zamandır sizinle paylaşmak için izlediğim Örgü videolarında hep gördüğüm bir Örgü Modeliydi. Yabancıların çok sevdiği ve Kazak,Hırka,Atkı ve Bereler için kullandığı bu örneği Güzel uygulamalı Örgü Videosunu görünce sizlere de göstermek istedim.

Basit Örnekler arasından Çapraz Düz Örgü Modeli yine yeni örgü modellerinden.


Solak Olanlar için Örgü Modeli Nasıl Örülür? Videolu Anlatımlı Yan Kesmeli Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on YAN KESİMLİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİM BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares