YALANCI SELANİK ÖRGÜ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

yalanci-selanik-orgu-modeli

Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır? Türkçe videolu anlatımlı Yalancı Selanik Örgü Modeli yapımı ile örneğin ne

yalanci-selanik-orgu-modeli
yalanci-selanik-orgu-modeli

kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Selanik örneği ve benzeri esnek örgüleri hem örgü başlangıcı hem örgü modelinin tamamını bu tarz örnekler ile örebilirsiniz.

Klasik bilinen örneklerin dışında yeni örgü desenleri videoları da isterseniz size bir kaç örnek göstereyim. Ajurlu Üçgenler Örneği yazlık örgü bluzlar için harika bir örnek olur. Aynı zamanda yelek örmek içinde kullanılır.

Daha iddialı ve dikkat çeken örgü modelleri arasından Türkçe açıklamalı Renkli Dalgalar örneği aradığınız örnek olabilir.

Fare dişi Örneği daha çok sade ama şık örnekler seven arkadaşlar için. Fare dişinin halk arasında bilinen diğer adı Mısır dişi örneği,Sıçan dişi örneği olarak söyleniyor.

Videolu Anlatımlı Yalancı Selanik Modeli Örgü

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares