YAKALI ÇOCUK HIRKA ÖRME AŞAMALARI

yakali-burgu-ornekli-2-4-yas-hirka
yakali-burgu-ornekli-2-4-yas-hirka

Evet Sevili hanımlar Bugün Yakalı önünde düğmeleri olan burgu örnekli uzun kollu Mevsimlik ve Kışlık Örgü Çocuk Hırka Modeli Türkçe videolu anlatımı ile başından sonuna kadar öğretilen açıklamalı.

2-4 Yaş arası Erkek Bebeklere ve Erkek Çocuklara göre Hırka Anlatımı arayan Annelere. Dün sizlere Bu Hırkanın Süveteri nasıl örülür? burada ki Sevil hanımın anlattığı videoyu izleyerek öğrenmiştik.

yakali-2-4-yas-orme-hirka
yakali-2-4-yas-orme-hirka

Yine Mevsimlik Bebek Örgü Modelleri için Örgü Bebek Tulumu Nasıl Örülür güzel bir model ve Türkçe yapılışı öğretilen videosu ile burada sizlere sunmuştum.

Sevil hanım modeli Nako Elit Baby ipinden 2 100 gramlık Krem ve 1 100 gramlık Kahverengi ip ile yaklaşık 3 yumaktan Bebek Hırkası örmüş

orguden-2-4-yas-hirka-yapimi
orguden-2-4-yas-hirka-yapimi

2-4 Yaş Çocuk Hırka Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KIRMIZI SALAŞ KAZAK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares