VİDEOLU PİRİNÇ DESENİ ÖRGÜ MODELİ

pirinc-orgu-modeli-videolu-anlatim
pirinc-orgu-modeli-videolu-anlatim

Pirinç Örgü Deseni Örgü Modeli bildiğimiz Pirinç Örneğine benziyor ancak biraz daha farklı. Videolu Örgü Anlatımı isteyen arkadaşlara Kış ayları için Örgü Kazak,Hırka,Yelek ve Bebek Örgü giysileri için kolay ve güzel Örgü Örneği.

Örgü Videoları bölümüne baktığınızda Türkçe ve yabancı anlatımlı Örnek öğretici Videolu Örgü Modellerine bakabilirsiniz.

Basit Örgü Modeli isteyenler için ideal ve çok basit bir örnek.Daha önce paylaştığım Yağmur Damlası örnek modeline de çok benziyor.

En son sizler ile paylaştığım Videolu Kaşık Örneği özellikle Bebek ve Çocuk giysileri örmek için çok şirin bir Örnek.

Ajurlu ve delikli Örgü şiş iğne modelleri arasından sizlere Atkı örmek için şık bir örnek olan Sekiz Döngülü Örneği tavsiye edebilirim.

Gül Tarlası örnek modeli nohut örneği ile çok benzerlik taşıyan yine en güzel örgü örnekleri arasından seçildi.

Örgü Çocuk Elbisesi nasıl örülür? Örgü şişleri ile örülen Örgü Kız Elbisesi modeli videolu Örme Elbise örneğine bakabilirsiniz.

pirinc-orgu-modeli-videolu-anlatim
pirinc-orgu-modeli-videolu-anlatim

Videolu Pirinç Deseni Örnek Modeli İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Comments on VİDEOLU PİRİNÇ DESENİ ÖRGÜ MODELİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*