VİDEOLU ÖRGÜ DESENİ İSKOÇ ÖRNEĞİNİN YAPILIŞI

İskoc-modeli-orgu-deseni

Örgü Videosu-Anlatımlı Örgü Videolu İskoç Örneği nasıl örülür? bu örneği çıkarmak isteyenler için Video ile detaylı olarak gösterilmiştir.

Örneğin adı yabancılar tarafından “İskoç Sakızı” olarak söyleniyor ben İskoç Örgü Deseni olarak yazmayı uygun buldum.

Bu Örnek sizinde Örnek videosunda göreceğiniz gibi oldukça esnek bir örgü modeli.Esneyen örnekler kullanım olarak ta hem rahat oluyor hem her türlü örgü modeli örülüyor.

Bu tarz esneyen güzel örgü modelleri hoşunuza gidiyorsa size bu örneğin benzeri diğer Örgüleri tavsiye edeyim.Yeni ve kolay bir örnek olan Örgü iğnesi ile örülen Waffle Örgü modeli bakabilirsiniz.

Yılan Örgü Modeli diğer adı ile Fransız Sakızı örneği yine çok beğenilen Örnekli örgüler arasından. Bu Örnek sevgili takipçilerim tarafından çok beğenildi ve paylaşıldı.

Duble Lastik Örneği hemen,hemen hepinizin bildiği esnek yapısından dolayı Hırka,Kazak,Bere ve Yeleklerin bel ve kol bölümlerinde kullanılıyor.

Şiş Battı Örgü Modeli Örneği de Videolu olarak öğretilen Örgü Dersleri bölümünden.

İskoc-modeli-orgu-deseni
İskoc-modeli-orgu-deseni

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*