VİDEOLU KİRPİ DİKENİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

kirpi-dikeni-orgu-modeli

Videolu Örgü Anlatımlı-Pirinç Örgü Modeline benzeyen küçük şirin örnekleri sevenler için İşte yine çok güzel Videolu Anlatımlı Kirpi Dikeni Örgü Modeli Yapımı-Örneği video da net olarak nasıl örülür? izledikten sonra Örneği rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Bugün gün içinde sizler için paylaştığım diğer 6 Örgü Modeli de de bakmak isterseniz Örneklerimiz sırası ile şöyle. Türkçe Örgü Videoları paylaşan Arzu hanımın Türkçe Videolu anlatımlı Tığ İşi Boyunluk örneği nasıl örülür buradan izleyebilirsiniz.

Kendine Boyunluk veya Saç Bandanası örmek isteyenlere buradaki Örgü Kolay Boyunluk nasıl örülür? videosunu izlemelerini tavsiye ederim.

Değişik Örgü Videoları arasına koyabileceğim bana çok ilgin gelen her türlü örgü modeli için kullanılır. Bahsettiğim örnek Baklavalı Başak Tarlası örgü modeli. Özellikle Erkekler için Bere,Örgü Erkek Kazağı,Örgü Erkek Yelek,Süveter veya diğer örgüler için çok uygun bence.

Yabancıların İskoç Sakızı diye adlandırdığı benim sizlere İskoç Örgü Modeli olarak paylaştığım ,esneyen lastik örgü modellerini seven hanımlar için tavsiyemdir.

Bu Kirpi Dikeni Örgüsünün değişik bir modelini buradaki yine benzer ismi taşıyan Resimli anlatımlı Kirpi Örneğine bakabilirsiniz.

kirpi-dikeni-orgu-modeli
kirpi-dikeni-orgu-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on VİDEOLU KİRPİ DİKENİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*