VİDEOLU İĞNE OYASI KAYA YAPILIŞI ÇEVİRME TEKNİĞİ

igneoyasi-kaya-cevirme-teknigi-nasil-yapiliyor

İğne oyası nasıl yapılır? İğne oyası yapılışı videosu. İğne oyası yapılışları videolu ve resimli anlatımlı olarak sitemizde sizler için yazma-yemeni bölümünde paylaşılıyor Çeyizlik iğne oyaları bu sene genç kızların en çok Google’da aradığı kelimeler arasında.

İğne oyaları kadar mekik oyaları da bayanlar tarafından terciğ ediliyor. İğne oyası işleme videoları ve İğne oyasının yapılışını gösteren videolarla elimizden geldiğince sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz.

igneoyasi-kaya-cevirme-teknigi-nasil-yapiliyor
igneoyasi-kaya-cevirme-teknigi-nasil-yapiliyor

Sitemizde ,iğne oyası derslerini gösteren video ,açıklamalı modellere ağırlık vererek iğne oyasında en temel ornek olan İğne Oyası Zürafa Yapılışı videosu izleyerek daha kolay öğrenebilirsiniz. 2014 yılı İğne Oyası Modelleri sabırsızlıkla hanımlar tarafından bekleniyor.

İğne oyaları örnekleri ve modelleri eskilerde daha çok yemeni ve yazma iğne oyası olarak işlenirken artık iğne oyası sehpa örtüleri,İğne oyası yatak odası takımları,İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri, çeyizlik oya modelleri olarak karşımıza çıkıyor.


Atlatma tekniği iğne oyası ve Kelebek tekniği iğne oyası ve İğne oyası Fare dişi dedikleri kuyumcu kafesi yapılışı nasıl yapılır detaylarıyla videolarımızda bulabilirsiniz.

İğne oayasın da zor olanlardan biri iğne oyası ters düğüm yapılışı her hamarat bayanın bildiği bir şey değil yapılışı zor fakat çok güzel olur.

İğne oayasında kaya tekniğini öğrenebilmek için öncelikle zürafa tekniğini öğrenerek işe başlamanız gerekiyor.Kaya tekniği zürafaların bir araya gelerek birleşmesiyle örülen bir tekniktir.

Bugünki videoda İğne oyası kaya yapımı çevirme tekniği nasıl yapılır videosu izleyerek öğreneceğiz. Videolu Kaya Çevirme Tekniği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. NAZARCA.COM
  2. ŞİŞ ÖRGÜSÜ YILDIZ ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜYOR VİDEOSUNU İZLE | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*