VİDEOLU FİMO HAMURUNDAN YEŞİL KOLYE YAPILIŞIfimodan-yesil-dalfa-desenli-kolye-yapimi

Sizlere yine çok şık Kendinizin yapabileceği Fimo Hamurun dan -Polymer Clay- Videolu Yeşil Boncuklu Kolye yapılışını detatlı olarak gösteren Video göstermek istiyorum.

Fimo hakkında özel bir bölümümüz var bu bölümde Fimo hamuru nedir ve ne işe yarar? Fimo hamuru ile Neler Yapılır? Resimli ve Videolu Fimo Hamuru çalışmalarına bakabilirsiniz.

Fimo Hamuru bir çeşit Kil hamurudur. Önce yapmak istediğiniz şekli oluşturur daha sonra bu nesneyi Evde fırında pişiriyorsunuz.

120 dereceler de 20-30 dakika arası bir zamanda pişirilen hamur şekli daha sonra soğuduktan sonra seramik gibi sert olur.

Fiyatları Paketi 6-10 tl arasında değişiyor. Kırtasiye ve Hobi dükkanlarında satılır. Sormak istediklerinizi sayfa altındaki Yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

Fimo hamuru ile Tespih,Takılar,Biblolar gibi daha bir çok şey yapılır. Daha Önce sizlere yine Videolu Fimo Örgülü Kolye yapılışını sunmuştum ona da buradan bakınız.

Polimer Kil ile Bloklama yöntemi ve daha fazlası için Fimo Hamuru sayfamıza bakabilirsiniz.

fimodan-yesil-dalfa-desenli-kolye-yapimi
fimodan-yesil-dalfa-desenli-kolye-yapimi

fimo-yesil-boncuklu-yassili-kolye
Videolu Fimo Polymer Kil Yeşil Kolye


Polymer clay Necklace-Polymer Clay Halskette-Polymer ler Halskæde-Polymeer klei Ketting-Collier d’argile polymère

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5066 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*