VİDEOLU EVDE RENKLİ BONCUKLU BİLEKLİK YAPIMI


boncuklu-bileklik-tasarimi-yapimi
boncuklu-bileklik-tasarimi-yapimi

Sevgili Bayanlar evde kendinize Takı tasarımları yapmayı isterseniz renkli Plastik boncuklar ile çok kolay şık bir

boncuk-bileklik-videolu-yapimi
boncuk-bileklik-videolu-yapimi

Videolu anlatımlı Boncuklu Bileklik Yapılışını izleyerek yapabilirsiniz. Özellikler Genç kızlar bu tarz takıları çok seviyorlar.

Bu Yıl renkli büyük boncuklar ile yapılan Bileklikler çok Moda.  Bilekte çok hoş ve güzel durur.Ayrıca bu bileklikleri isteyenler düz Ayakkabı giydikleri zaman Boncuklu Halhal olarak ta kullanabilirler.

Eğer elinizde yeterli sayıda Boncuk var ise işte o zaman çok daha şık Boncuklu Kolye,Bileklik ve Küpe takımlar yapabilir bunları şık Elbiseler ile Kombinleyebiliriz.

Hatta farklı renklerde Boncuk Bileklikler yaparak kolunuza çok sayıda Bileklikler ile süsleyebilirsiniz. Geçen Yıl Makrome Boncuklu Bileklikler çok modaydı.Neredeyse bütün genç kızların kollarında bir birinden güzel Boncuklu Bilezikler vardı.

Kendi evde yaptığımız Takıları sevdiklerimize,ve arkadaşlarımıza Hediye edebilir ufak çapta bunları satarak ek kazanç ta sağlayabiliriz. Değişik Boncuklu Bilezik tasarımları ve Kolyeler,Küpeler,Çeşitli takılara buradan bakabilirsiniz.

evde-boncuklarla-basit-bileklik-tasarimi
evde-boncuklarla-basit-bileklik-tasarimi
renkli-boncuklu-bileklik-video
renkli-boncuklu-bileklik-video

Videolu Açıklamalı Kolay Boncuk Bileklik Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*