VİDEOLU ANLATIMLI YAN BAMBU ÖRGÜ MODELİ

yan-bambu-orgu-modeli
yan-bambu-orgu-modeli

Videolu Örgü Dersleri-Videolu anlatımlı Yan Bambu Örgü Modeli nasıl örülür ? ayrıntılı olarak Örneği nasıl çıkarılır videoyu izleyerek sizde bu güzel Örgü Modelini çıkarabilirsiniz.

Bambu örneğinin bir değişiği olan Yan Bambu Örek modeli zarif ve 1 renk iple örülür çok şık bir örnek. Bu örnek ile istediğiniz her şeyi rahatlıkla örebilirsiniz.

Bugün sizinle paylaştığım diğer 2 Örgü deseninden Çapraz Geçiş örnek modelini çok beğenerek sizler ile paylaştım.

Pembe renk iğle örme Yine şık bir örnek olan Hintli Örgü Modeli yabancı hintli bir hanımın örnek gösteresi ile başlıyor. Ancak örgü videoları yabancı olsa da izleyerek örnekleri çıkarabilecek kadar detaylı gösterilmiş.

Videoları izleyerek dahi örnek çıkarabilen Örgü ve El işi denildiğinde Ülkemin kadınları gerçekten çok hamaratlar. Ancak bu güzel örnekleri paylaşan hanımlar yabancı ve onlar bu işte gerçekten çok iyiler.

Tabi sizler için sadece Örgü iğnesi ile örülen örnekler paylaşmıyorum. Tığ işine gönül veriş hanımlar içinde Giysi örmek için çok güzel Tığ İşi Örnekler ve Çeyizlik Örgüleri el işi menüsünden bakabilirsiniz.

yan-bambu-orgu-modeli
yan-bambu-orgu-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. OLUKLU BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  2. RENKLİ BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*