VİDEOLU ANLATIMLI ÜÇGEN KALPLİ ÖRNEK MODELİ

Sizlere yine çok güzel Videolu Tığ işi Örneği Üçgen Kalpli Örnek Modeli Battaniye ve Örtü Örneği Videolu Örnek Anlatımı göstermeyi istiyorum.

Çok beğendiğim bu örneği sizlerinde beğeneceğinizi umut ediyorum. Tığla örülen Örnek Modelleri bu yıl oldukça güzeller.

Bu güzel Örnek Battaniye, Karyola Yatak Örtüsü ve Koltuk Örtüsü olarak tavsiye edilmiş. Fakat daha bir çok güzel El İşi Tığ Çalışmaları için kullanılır.

Banyolar için Örgü Lif Modeli isteyenler bu örneği düşünebilirler.

Eğer Videolu anlatımı beğendiyseniz daha önce aynı anımın videolu Örnek Anlatımını paylaşmıştım. Zincirli Zigzag Yatak Örtüsü Örneği çok beğenilen Örgü Modellerinden.

Tığ İşi Videolu Örgüler ile aynı zamanda Örgü Şişleri ile Örülecek çok güzel Örneklere El işleri bölümüne bakarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan bazı Tığ işi Örneklerini sizlere buradan tanıtayım. İlk olarak Abiye Örgü Tığ İşi Şal Örneği isteyen hanımlara tavsiye edebileceğim şık ve çok kolay bir Örnek anlatımı.

Tığla Çocuk Elbisesi Örnekleri isteyen hanımlara özellikle Tığ işinde yeni olan hanımlara tavsiye edebileceğim Türkçe Videolu Örgü Elbise anlatımı yardımcı olabilir.

Afgan İşi Yelpaze Örneği bu örneğe çok benziyor ama çok güzel şık bir Örnektir.

Omuzlara alınan kolay örülen Basit Şal Modeli Örneği isteyenlere burada bulunan Şalı Öneririm.

Daha fazla Örnekleri El işleri menüsünde görebilirsiniz.

videolu-ucgen-kalpli-tig-isi-battaniye-ornegi
videolu-ucgen-kalpli-tig-isi-battaniye-ornegi

Videolu Tığ İşi Örnek Modeli Üçgen Kalpli Battaniye Örneği İzle


How to Crochet the Heart Stitch-Wie Sie das Herz-Stich häkeln-Sådan hækles Heart Stitch-Hoe te Haak de Heart Stitch-Comment Crochet Stitch Coeur-Hur Hook te hjärta Stitch-Come collegare tè Cuore Stitch

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. RESİMLİ ANLATIMLI TIĞLA YATAK ÖRTÜSÜ NASIL ÖRÜLÜR | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares