VİDEOLU ANLATIMLI TÜRKÇE YONCA ÇİÇEKLİ LİF MODELİ


turkce-videolu-anlatimli-cicekli-yonca-lif-modeli

Türkçe anlatılan Örgü Yonca Çiçekli Fıstık örnekli Kolay Lif Örneğini örmek isterseniz Tığ işi Basit ve Videolu açıklamalı Lif Örneği anlatımı.

Sizlere bu aralar bol,bol Resimli açıklamalı ve Videolu açıklamalı Örgü Tığ işi ve Örgü iğneleri ile örülen Giysi ve El işi Modelleri paylaşıyorum.

Kış aylarında eve hapis olan hanımlar için canlarının hiç sıkılmayacağı ve Örnek çıkarmakta hiç zorlanmayacakları Kolay Örgüler için El İşleri yazan bölüme bakmanız yeterli.

Bugün sizlere sunduğum Papatyalı Popcorn Örneği modelini de Lif Örmek için veya Yatak örtüsü,Battaniye

turkce-videolu-anlatimli-cicekli-yonca-lif-modeli
turkce-videolu-anlatimli-cicekli-yonca-lif-modeli

örneği ve Koltuk örtüsü olarak ta düşünebilirsiniz.

Bu örneğin benzeri Kalpli Lif modelinin videosunu da Arzu hanım bizler için paylaşmıştı. Bu örneğe buradan ulaşabilirsiniz.

İnternetten Lif Modelleri,Faceden Lif modelleri veya Netten alıntı Örgü Lif modelleri arayanlara tavsiyem tüm lif modellerini görebilmek için Google nazarca lif modelleri yazarak arama yapabilirsiniz.

Türkçe Anlatımlı Örgü Lif Modelleri-Videolu Lif Örnekleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on VİDEOLU ANLATIMLI TÜRKÇE YONCA ÇİÇEKLİ LİF MODELİ

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE KOVBOY ŞAL ÖRNEĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*