VİDEOLU ANLATIMLI TUNUS İŞİ DANTEL ÖRGÜ ÇİÇEK

tunus-isi-dantel-orgu-cicek-orme-video

Şimdiye kadar gördüğüm en güzel anlatımlı Videolu ve En güzel Tunus İşi Örgü Dantel Çiçek Modeli.Videoyu izleyen

tunus-isi-cicekler
tunus-isi-cicekler

herkesin çok rahatlıkla örebileceği çok kolay ama çok güzel Örgü Çiçek Motiflerine bayıldım.

Sizler için daha önce Çiçekli ve Motifli Tığ işi Örgüleri çok paylaştım. Ancak başta da dediğim gibi Bu Tunus İşi Çiçek Motifi Dantel Örgüsü gerçekten çok şık

Video yabancı ancak sesli anlatımı yok. Sessiz ama çok detaylı Örgü Dantel nasıl örülür? Öğretici video ile acemi olanlar bile bu Çiçek Örneğini kolaylıkla örebilir.

Videolu Tığ İşi Örnekleri isteyen sevgili takipçilerim için daha önce sizler için paylaştığım bazı örneklere bir göz atalım. Sizler için 2016 Yılının en güzel örneklerini bir araya topladığım El işi Videoları ve Örgü Modellerini paylaştığım El İşi Modelleri bölümüne bakmadan gitmeyin derim.

Eğer bu örnekleri çok beğeniyor ama Tığ işini hiç bilmiyorsanız size önerim ilk olarak bu sayfada paylaştığım Tığ işi Videolar sayfasındaki Öğretici adım,adım Tığla nasıl örgü örülür? uygulamalı Videoları izlemeniz.

Tığ işinde usta olan hanımların ördüğü bu modelleri daha sonra rahatlıkla sizler de örebilirsiniz. Daha sonra burada ki gibi renkli iple örme Kurtçuk Yuvası Tığ işi Örneğini bile öre bilirsiniz.

Başlangıç için bir Örgü El bezi,Örgü Lif  veya Tutacak ile başlar daha usta olduğunuz zaman kendinize burada ki harika Şal Örneğini kolay bir şekilde örerek güzel bir Örgü Şal yapabilirsiniz.

tunus-isi-dantel-orgu-cicek-orme-video
tunus-isi-dantel-orgu-cicek-orme-video

Videolu Tunus işi Çiçek Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on VİDEOLU ANLATIMLI TUNUS İŞİ DANTEL ÖRGÜ ÇİÇEK

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. 45 TANE ÖRGÜ BOYUNLUK VE ŞAL MODELLERİ | Nazarca.com
  2. TUNUS İŞİ 2 RENKLİ ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEO | Nazarca.com
  3. TUNUS AFGAN İŞİ BEBEK ÖRGÜLERİ VE TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*