VİDEOLU ANLATIMLI TAVŞAN DİŞİ ÖRGÜ MODELİtavsan-disi-orgu-modeli
tavsan-disi-orgu-modeli
tavsan-disi-orgu-modeli

Yarın paylaşmayı düşündüğüm ancak çok beğendiğim için dayanamayarak şimdi paylaşmaya karar verdiğim bu örneği ok seveceksiniz. Renkli ipler ile Örgü Videolu Anlatımlı Tavşan Dişi Örgü Modeli Yapımı.

Her sıranın farklı renk ip ile örüldüğü renkli şirin Bebek ve çocuklar için örülecek örgüler için harika bir örnek.Hatta bu örnek tek renk ip ile örülünce şirinden ziyade asil ağır ve şık bir Örgü modeline dönüşebilir.

Örgü File modelinde ki gibi kendinden renkli kırçıllı ip ile örüldüğünde sanırım renk karmaşasından örnek çok belirgin olmayabilir.Tavşan Dişi Örneği şekli ile Tavşan dişlerine benzediği için adını almış.

Videolu olarak örnek nasıl örülür? gösteren Örgü Dersleri öğretici videoları sizler için hem en güzel örnekli hem detaylı anlaşılır anlatılan Örgü modellerinden seçmeye çalışıyorum.

Ancak örgü işinde çok usta olmayan bazı ziyaretçilerim her Örgü Modelinin Türkçe Videolu olarak anlatılmasını istiyor. Ancak Türkler çok fazla kaliteli örgü videoları paylaşmadıkları için güzel olanları sizler ile paylaşıyorum.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5074 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE BEBEK BATTANİYESİ ÖRME TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*