VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ HARAŞO YELPAZE ÖRNEĞİ

videolu-orgu-haraso-yelpaze-modeli

İşte hanımlar sizlere yine çok güzel Haraşo Yelpaze Örnek Modelinin Videolu anlatımı.İstediğiniz her el işini her Örgü giysi örebileceğiniz çok güzel bir Örgü deseni.

İki renk iple Örgü Örecek olanlar için bu örnek güzel olabilir.Şişle örülen Kolay Örgü Modellerini sizlere mümkün olduğunca Türkçe anlatımlı Örgü Videoları olarak sunmaya çalışıyorum.

Ancak her zaman Türkçe anlatılan Örgü Örnekleri bulamıyorum ama yinede detaylı anlatılan ve gösterilen Örnek

Videoları paylaşmaya çalışıyorum.

Türkçe Anlatılan Örgü Şal modeli isteyenlere Arzu hanımın Örgü örme videosunu çok detaylı olarak gösterdiği Şal Örneği Binbir gece modelini tavsiye ederim.

Bu örnekten çok daha kolay örülen Örgü Modeli isterseniz yine yeni paylaştığım Örgü Modellerinden olan Örme Atkı ve Şal örmek için harika bir örnek bakmadan çıkmayın.

Hızlı örülen Örnekler ile örgülerinizi çok daha çabuk örmek isterseniz sizlere Örgü şişleriyle örülen Tunus Modeli örneği öneririm.

Yumuşak ve günlük örgü banyo lif modeli için bu güzel örnekle Örgü Lif Modeli örülür. Hatta Bebek Battaniyesi Örneği arayanlara da bu güzel örneği öneririm.

videolu-orgu-haraso-yelpaze-modeli
videolu-orgu-haraso-yelpaze-modeli

Biz Haraşo örneğine diğer adı ile Vargel örneği olarak ta biliyoruz.Örgü örmenin en bilinen tekniği Düz ve Haraşo ile değişik örnekleri nasıl örülür El işleri bölümünde görebilirsiniz.

Videolu anlatımlı Haraşo Yelpaze Örneği İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. VİDEOLU ANLATIMLI PALMİYE YAPRAKLARI ÖRNEĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*