VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ BEBEK PATİK ÇORAP YAPIMI

videolu-anlatimli-iki-sisle-orgu-bebek-corap-ornegi

Videolu Örgü Bebek Patik Modelleri-Videolu Anlatımlı Örgü Bebek Çorabı-Örme çorap modeli Patik gibi örülerek iki örgü şişi ile yüksek bilekli Patik ya da Kolay ve şık bir Bebek Patiği modeli olarak adlandırabiliriz.

Kış aynın en soğu günlerinin başladığı bu günlerde Bebekleri ve Çocukları için Örgü Çorap Patik örmek isteyenlere

videolu-anlatimli-iki-sisle-orgu-bebek-corap-ornegi
videolu-anlatimli-iki-sisle-orgu-bebek-corap-ornegi

güzel bir 2016 Örgü Patik Modeli olarak tavsiye ederim.

Tığ işi veya Örgü Şişleri ile yeni tanışan ve henüz acemi olan bayanlar için Kolay Patik Nasıl Örülür?Anlatılan Türkçe Videolu Patik Örneği Kolay Patik Örneği videosunu izlemelerini öneririm.

Eğer daha örnekli ve şirin bir Bebek Patik modeli isterseniz,yine Türkçe anlatımlı olan Krokodil Örnekli Patik nasıl örülür videosuna buradan bakınız.

Videoda gördüğünüz Bebekler için örgü Patik Çorap modelinin Kız Çocuklar için olanının kenarlarına kenar örneği yapılmış çok şirin olmuş.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ BEBEK PATİK ÇORAP YAPIMI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*