VİDEOLU ANLATIMLI MISIR BAHÇESİ ÖRNEĞİ YAPILIŞI

misir-bahcesi-orgu-modeli

Videolu Örgü Modeli Anlatımı-İşte yine yeniden sizler ile çok güzel Videolu anlatılan Mısır Bahçesi Örgü Modeli adında harika ve kolay bir örnek anlatımı ile beraberiz. Az Önce sizler için Yılan Kafesi Örneğini paylaştım ancak bu güzel örneği de görmenizi çok istediğim için şimdi de bunu paylaşıyorum.

Mısır Tarlası ya da Mısır Bahçesi olarak yabancılar tarafından adlandırılan bu güzel örnekle neler örülür neler.Videolu Örgü Modeli Almanca olarak anlatılmasına rağmen çok güzel bir Örnek anlatımı olduğu için

misir-bahcesi-orgu-modeli
misir-bahcesi-orgu-modeli

anlamakta ve örneği çıkarmakta zorlanmayacağınızı düşünüyorum.

Örgü işinde yeni olan ya da örgü işinde çok iyi olmayan hanımlara Zincir Modeli adlı Türkçe olarak örnek anlatımı yapılan Model ile başlamalarını tavsiye edebilirim.

Kolay Örnekler isterseniz sitede herkesin örebileceği en kolay ve isterseniz en zor Örgü Modellerinin nasıl örüldüğünü öğreten bir çok Örnek Anlatımlı Videolar görebilirsiniz.

Mısır Bahçesi Örneği hem çocuklar için örülecek Örgüler hem yetişkinler için örülecek örgü giysilere uygun bir örnek.

Videolu Anlatımlı Mısır Bahçesi Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*