VİDEOLU ANLATIMLI KUŞ SÜRÜSÜ ÖRGÜ MODELİ


kus-surusu-orgu-modeli

Tığla Örülen Örgü Videoları-Videolu anlatımlı Kuş Sürüsü Örgü Modeli Yapılışı.İşte kalın örgü isteyenlere Örgü Lif,Örgü Bebek Battaniyeleri ve Örgü Örtüler örebilmek için hem şık hem kalın bir Örgü Örneği.

Tığ işi Örgüler arasından seçtiklerim ve 2016 En İyi Örgü Modelleri olarak sizlere sunmaya çalıştığım Tığ işi Örneklerin nasıl örüldüğünü videolara bakarak öğrenebilirsiniz.

Yatak Örtüsünden bahsetmişken size Yatak odanızın havasını değiştirecek çok şık bir Tığ işi Zincirli Zigzag Örgü Modeline de bakmanızı öneririm.

kus-surusu-orgu-modeli
kus-surusu-orgu-modeli

En Beğenilen Tığ İşi Örnekler arasından size Güneş Çiçeği Örgü Modeline de bakmanızı öneririm.

Anlatımlı Tığ İşi Resimli Örgüler arasından sizlere önereceğim diğer modeller sırası ile 3 Renk iplik ile örülen Bebek Battaniyesi Örneği olarak verilen Kuş Gözü Örgü Modeli yine en ilgi çekici örgü Tığla örülen modellerden.

Eviniz için örülecek Kırlent örneği isterseniz bu örneğe mutlaka bakmalısınız. Oldukça canlı Sarı ve Beyaz renk iple örülen Papatya Örgü Modeli usta sınıfı örgücü hanımlar için.

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*