VİDEOLU ANLATIMLI KELEBEK KALBİ ÖRGÜ MODELİ

kalpli-kelebek-desenli-orgu-modeli

Kelebek Kalbi Örgü Modeli-Videolu Örgü Anlatımı bölümü için Bugün size görünüşü çok farklı olan adı Kelebek Kalbi Örgü Deseni diye söylenen çok şık Videolu açıklamalı bir Örnek videosu paylaşmak istiyorum.

kalpli-kelebek-desenli-orgu-modeli
kalpli-kelebek-desenli-orgu-modeli

Sevdiklerimizi ve kendimizi Kışının ayazından korumak için Ördüğümüz güzel Örgü giysilerinin Örneklerinin de güzel olmasını isteriz. Sıklıkla Ev Hanımları evlerinde Çocukları ve Erkekler için Örgü kışlık kıyafetler örüp şık ve sıcak bir Kış mevsimi geçirmeleri için En Güzel Örgüler arayışına gireriz.

Ben de bu noktada tüm bu aradığınız Güzel Örnekleri arayıp bulup hepsini bir sitede ulaşabileceğiniz şekilde sizler ile paylaşarak sizlere yardımcı olmaya alışıyorum.Ancak her zaman Türkçe anlatılan Örgü Videoları bulmak çok mümkün olmuyor.

Dün sizinle Yıldız Geçidi Örneğini paylaşmıştım. Bu örnek yabancı olarak anlatılıyor ama Örgü işinden biraz anlayan hanım olarak bu örneği ben bile çok rahat çıkarabilirim.

Baklava deseni olan Örgüler hoşunuza gidiyorsa o zaman Bağlamalı Örgü Modeli adı verilen Çarpı şeklinde elastik bir örgü modeli olan bu örneği beğenebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*