VİDEOLU ANLATIMLI HİNTLİ ÖRGÜ MODELİ

hintli-orgu-modeli-deseni-yapimi-izle

Sizlere yine güzel ve değişik bir Örgü Deseni ile çok şık bir Örnek ile geliyorum. Videolu Anlatımlı olan Hintli Örgü Modeli yapımı kolay ve Bebekler için örülecek örnekler arasında olabilir.Bu örek tek renk iple örülüyor ve görünüşü ile bizim Bataklık gülü örneğine de benziyor.

Bugün sizinle paylaştığım Çapraz Geçişli örgü Modeli örneğine de buradan bakabilirsiniz. Oldukça zarif yine tek renkli örgü modeli arayanlara tavsiye edeceğim güzel bir Örgü Modeli.

Video Hintli bir hanımın örneği detaylı göstermesi ile başlıyor. İlk sıra düz ve haraşo örgü modeli ile hızlıca başlıyor ve daha sonra detaylı olarak örneğe geçiş yapılıyor.

Bayanların Kış aylarında takmaktan vazgeçemediği kışın çok sıcak tutan Örgü Boyunluk modeli isterseniz burada gösterilen Balıkçı Yaka Örgü Boyunluk nasıl örülür? videosunu izleyebilirsiniz.

Tek renkle örülen örgü modellerini paylaşırken Yılan Kafesi(Yılan Kemiği) Örgü Modelini paylaşmadan geçmek olmaz. Facebook ve diğer sosyal ağlarda hanımlar tarafından çok paylaşılan ve beğenilen güzel 2016 Örgü modellerinden videolu Örgü Modelidir.

hintli-orgu-modeli-deseni-yapimi-izle
hintli-orgu-modeli-deseni-yapimi-izle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*