VİDEOLU ANLATIMLI HARAŞO BATTI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

haraso-batti-orgu-modeli

Videolu Örnek Modelleri-Videolu Anlatımlı Değişik bir Örgü Örneği Olan Haraşo Battı Örgü Modeli Bayanlar için Örgü Örnekleri arayanlara tavsiyem. Haraşo Battı Örneği ile Güzel Kazak ve Yelek Örülür.

Videolu Örnekler detaylı olarak anlaşılır Örgü Videoları için El işi ve Örgü Videosu yazan menülerde sizler için en güzel 201 Model Yeni Sezon Örgü Modellerini görebilirsiniz.

haraso-batti-orgu-modeli
haraso-batti-orgu-modeli

Her Çeşit Örgü Modelini paylaşıyorum ancak bazı örgü modelleri benim gerçekten çok hoşuma gidiyor ve onları sizler ile paylaşmaktan keyif alıyorum. Özellikle Bugün paylaştığım bazı örnekleri çok sevdim. 2 Renk iple örme Yıldız Deseni Örgü Modeli bu örnekler den biri.

Youtube Türkçe Anlatımlı Örgü Kanalları bazen çok güzel Türkçe anlatılan örnekler paylaşıyor. Bugün onlardan Karanfil Örgü Modelini sizlere sunmuştum.

Burgulu Örgü Modeli Simli ip kullanarak hangi örnekler örülür? sorusuna en güzel Örnek.Bu Örneğin videosunu izlerken sizde göreceksiniz 2 değişik iple örüldüğünde Örnekler ne kadar farklı görünebiliyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SAÇ ÖRGÜSÜ MODELİNE KİRPİ DESENİ ÖRNEĞİ YERLEŞTİRME | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*