VİDEOLU ANLATIMLI ÇİFT KOLONLU RENKLİ TIĞ İŞİ ÖRNEĞİ

tig-isi-cift-kolonlu-ornek-modeli
tig-isi-cift-kolonlu-ornek-modeli

Tığ İşi Anlatımlı Örnek Videoları-Tığla Örülen Örgü Videoları bölümünde sizler için Örgü Çift kolonlu Örgü Modeli

tig-isi-cift-kolonlu-ornek-modeli
tig-isi-cift-kolonlu-ornek-modeli

örneğini paylaşmak istiyorum.Örgü Battaniye,Yatak örtüsü ya da Koltuk ve Kanepe örtüsü olarak çok güzel bir Örgü Modeli.

3 renk iple örülen oldukça Şık Lif örmek içinde güzel ve eğlenceli rengarenk bir örnek.Tığ işi Örnek öğreten Videolar kadar sizlere Resimli anlatılan Tığ işi Görsellerin yardımı ile çok güzel örnekleri El işleri yazan menüde paylaşıyorum.

Az önce paylaştığım Videolu anlatımlı Bebek Yelek Örneği, yelek nasıl örülür? Kaç ilmekle bebek yeleği örülür net olarak detaylı uygulamalı Bebek Örgülerini inceleyebilirsiniz.

İlk bakıldığında Tığla örüldüğü izlenimi veren ama örgü şişleri ile örülen Farklı Örnek görmek isterseniz burada bulunan diğer renkli örnek modeline Dalgalı Zigzag Örneğine bakmanızı öneririm.

Tığ,Firkete ve örgü şişleri ile örme 45 tane Şal Örgü modelini bir arada göreceğiniz harika örgü Şal Örneklerini sizler için istek üzerine geçenlerde paylaşmıştım.

Tığla Örülen Güzel ve Kolay Örgü Modelleri-Videolu Çift kolonlu Örgü Modeli İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares