VİDEOLU ANLATIMLI ÇAPRAZ GEÇİŞ ÖRGÜ MODELİ

capraz-gecis-orgu-modeli

Ocak ayının ilk günü ve beni Bugün ilk paylaşımım olan güzel ve çok kibar bir örgü modeli Videolu Anlatımlı Çapraz Geçişli Örgü Modeli Yapımı.2016 Örgü Desenleri ve Yeni güzel Örgü Örneklerini sizler ile bu yılda paylaşmaya deva edeceğim.

Son olarak sizler ile neler paylaşmışım şöyle bir göz atalım.Örgü boyunluk modeli isteyen hanımlara tavsiye edeceğim Gerdanı ve boynu tam örten Örgü Boyunluk Yapımının videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Örgü şişleri ile örülen Örnek Videoları bölümünde dün paylaştığım ,her sırada farklı renkle örülen çok şirin bir Örgü Modeli isterseniz Tavşan Dişi Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz.Bu örneğin kendini göstermesi için renkli olarak örülmesi gerekiyor ancak ben tek renk ile örüldüğünde de çok asil bir örnek olacağını düşünüyorum.

Kış için Şal ya da Süveter örmek için File Örgü Modeli isterseniz işte burada göreceğiniz renkli iple örülen kolay örgü modeli File Örneğine bakabilirsiniz.

Sitede üst menüde bulunan El işleri ile Örgü Videoları yazan menülere bakarsanız sitedeki tüm El İşi Örgüleri ve Tığ işi Örgü Modellerini görebilirsiniz. Bebek Örgüleri ve çocuklara örülecek giysiler için tavsiye örnekler arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

capraz-gecis-orgu-modeli
capraz-gecis-orgu-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on VİDEOLU ANLATIMLI ÇAPRAZ GEÇİŞ ÖRGÜ MODELİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*