VİDEOLU ANLATIMLI BEŞİK ÖRGÜ MODELİ YAPIMIbesik-orgu-modeli

Videolu Örgü- Videolu Anlatımlı Beşik Örgü Modeli Nasıl Örülür? Detayları ile sizler için oldukça güzel bir Örnek. Görünüşü ile Haraşo örneğinin genişi gibi duran bu Örneğe Yabancılar Beşik Örneği diyorlar.,Beşik modeli Örgü deseni küçük örnekli Örgüler isteyenler için ideal.

Değişik ve süslü Örgüleri sevenler için tavsiye edeceğim çok güzel başka bir örnek olan Boncuklu Kuşak Örneğini de Bugün sizler için paylaştım.

Örnek içinde Haraşo modelinin sıkça kullanıldığı değişik Örgü desenleri içinden Haraşo Battı ve Haraşo Yelpaze örneği çok tercih edilen örgülerden.

Kış aylarında bizi soğuktan koruyan Güzel Örgü giysiler örmek için Yeni Örgü Modelleri istiyorsanız El İşleri bölümüne bakabilirsiniz.

besik-orgu-modeli
besik-orgu-modeli

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5057 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*