VİDEOLU ANLATIMLI BAKLAVALI KELEBEK ÖRNEĞİ

baklavali-kelebek-ornegi
baklavali-kelebek-ornegi

Örgü Videoları Nazarca-Örgü Örmek için Yeni Örnekler arayan hanımlara bilinen Papyon Örgü modelinin bir değişik versiyonu olan Baklavalı Kelebek Örgü Deseni örneği ( Schmetterling Stich – STRICK) .Videolu anlatımlı Baklava Kelebek Örgü Modeli detaylı olarak Örgü Videosun da nasıl örülür uygulamalı olarak Örnek çıkarmak isteyenler için gösterilmiş.

Daha önce bu örneğin daha farklı olanını sizler için Arzu hanımın anlatımını yaptığı Örgü Videoları bölümünde bulunan Papyon Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz. Türkçe anlatımlı örgü video sudur.

Şal Örneği arayan hanımlar için en son paylaştığım En güzel Tam 45 Tane Örgü Şal ve Örgü Boyunluk modelini bir arada görebileceğiniz Şal Desenleri bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Butterfly stitch – KNITTING örneği olarak yabancılar tarafından çok bilinen ve Örgü giysiler için çok terciğ edilen sevilen bu örnekle siz ne örmeyi düşünüyorsunuz ? sayfa altından bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Tığ işi Örgü Patik isteyen Kadriye hanıma buradan söz verdiğim Türkçe anlatımlı Örgü Bayan Patik Videosunu da vermek istiyorum. Örmek isteyenler Ev Botu Örgü Patik Modeline buradan bakabilirler.

Sizlerin benden istediği örnekleri lütfen Faebooktan bana yazmayın. Burada sayfa altında Yorumlar yazan bölümden benimle her saat iletişim kurabilir ve Örgü İstekleri yapabilirsiniz.

baklavali-kelebek-ornegi
baklavali-kelebek-ornegi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on VİDEOLU ANLATIMLI BAKLAVALI KELEBEK ÖRNEĞİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*