VİDEOLU ANLATIMLI BAKLAVALI BAŞAK TARLASI ÖRNEK YAPILIŞI

baklavali-basak-tarlasi-ornek-modeli
baklavali-basak-tarlasi-ornek-modeli

Baklava Desenli Örgüleri seven bayanlara özellikle Erkekler için örülecek giysiler için çok yakışacağını düşündüğüm Videolu Anlatımlı Baklavalı Başak Tarlası Örgü Modelini buradan örneğin nasıl örüldüğünü izleyerek sizde bu örneği çıkarabilirsiniz.

Tek çeşit renkte iple örülen Baklava dilimli Başak Tarlası örgü modeline benzeyen Örnekler görmek isterseniz size benzer örnekler tavsiye etmek isterim.

Videolu Anlatımlı Baklavalı Kelebek Örneği daha önce paylaştığım çok sevilen Örgü modellerinden. Yine benzer güzel bir Örnek olan Türkçe Anlatımlı Videolu Ajurlu Baklava Dilimi Örnek Modeli Ajurlu Örnekler isteyenler için.

Videolu Bambu örneği veya Yeni paylaşılan Örgüler içinden Çapraz geçişli Örgü Modeli hoşunuza gidebilir.

Bu tür örneklerin yabancılardaki genel adı “Tight Lattice Stitch” diye geçiyor. Yani Türkçe anlamı “Sıkı Kafes Dikiş” Olarak söyleniyor.

Kafes Örneği modelinin Tığla örülen çok değişik bir modelini el işleri bölümüne bakarsanız görebilirsiniz.

baklavali-basak-tarlasi-ornek-modeli
baklavali-basak-tarlasi-ornek-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*