VİDEOLU ANLATIMLI AŞK YÜZÜKLERİ ÖRNEĞİ

ask-yuzukleri-orgu-modeli-tig-isi
ask-yuzukleri-orgu-modeli-tig-isi
ask-yuzukleri-orgu-modeli-tig-isi
ask-yuzukleri-orgu-modeli-tig-isi

Örgü Tığ İşi Videoları-Tığ işi Örnekler arasından seçilen en güzel örnekleri sizlere sunmaya devam ediyor ve Aşk Yüzükleri Örgü Modeli adı verilen güzel bir Tığla örülen Örnek ile başlıyorum.Oldukça değişik ve güzel bir örnek.

Bu örnek ile daha çok El işleri örtüler ve kırlentler örülür. Ancak ip kalınlığına ve çeşidine göre örgü giysi ,şal ,boyunluk ve diğer örgüler içinde kullanılır bir örnek.

Videoda örneğin nasıl örülür detaylı olarak gösterildiğini söyleyebilirim.Tek renkli örgü Tığ işi modelleri dışında sitede renkli örnekli örgüler de görmek için El işi yazan bölüme diğerlerine bakmanız yeterli.

Kendinize Bahar ve yaz aylarında da kullanılır Örgü Tığ İşi Çanta örmeyi düşünüyorsanız burada göreceğiniz Motifli cüzdanı ile takım Çanta Nasıl Örülür detayları ile video izleyerek öğrenebilirsiniz.

Yaz aylarında Düğünü olacaklara tavsiyeler Çeyizlik el işleri,Havlu kenarları,oyalar ve danteller için en güzel örnekleri sitemizdeki ilgili bölümlerde sık,sık sizler için Yeni Örnekler paylaştığımı görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*