VİDEOLU ANLATIMLI AHUDUDU ÖRGÜ YAPILIŞI

ahududu-orgu-mmodeli-video

Videolu Örgü Modelleri-Anlatımlı 2016 Örgüleri-İşte size yine çok güzel bir Örgü Modeli Videosu. Ahududu Örgü Modeli nasıl yapılır? videolu anlatımı.Bu Örneğin benzerleri Nohut örneği,Böğürtlen Örgü Model,Pancar Tarlası ve Bataklık Örgü Modellerine çok benziyor olması.

Tüm Bu örnekleri El işleri yazan bölümde Videolu Açıklamalı Örgü Modeli olarak izleyebilirsiniz.Oldukça şık ve bir çok şey örebileceğiniz güzel örgüler arasından size elbette çok beğendiğim özel örgü desenlerini de ayrıca tavsiye etmek istiyorum.

Örnek olarak son neler paylaşmışım şöyle bir göz atalım.Bambu Örneğinin bir değişik Versiyonu olan Yan Bambu Örneği Bugün paylaştığım diğer Örnek Çıkarma videolarından.

Hintli Örgü Modeli bu örnek gibi böyle tomurcuk şeklinde örnekleri sevenler için. Bu örnekler çok zor değil ancak bu örnekleri ördüğünüz de fazladan bir kaç çile yün örgü ipi kullanmanız da gerekebilir.

İşte yine en çok sevilen en güzel Örgü Modellerinden çok beğenerek paylaştığım Çapraz Geçiş Örgü Modeli. Bu Örneğe mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

Buyurun Ahududu Örneği nasıl örülüyor? alttaki örgü videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

ahududu-orgu-mmodeli-video
ahududu-orgu-mmodeli-video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TÜRKÇE VİDEOLU KAŞIK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*