VİDEOLU ANLATIMLI 2 RENKLİ ÖRNEK ANLATIMI

videolu-iki-renkli-ornek-modeli
videolu-iki-renkli-ornek-modeli

İki renk iple örülen Videolu anlatımlı Örnek Modeli ile harika el işleri ve en güzel Örgü kıyafetleri örebilirsiniz.Kolay ve çok keyifli örülen bu örneği isterseniz tek renk iple de örebilirsiniz.

Kışlık örgü Bebek,Çocuk ve bayan kıyafetleri için bu örnekle istediğiniz her model giysiyi örebilirsiniz. Erkekler için örülecek Örgüler için tek renkli olarak ördüğünüz de çok daha şık durabilir.

Sizler ile paylaştığım diğer yeni örgü modellerinden Sıralı Örgü Modeli yine güzel örnek anlatımı isteyenlere tavsiye edebileceğim anlatımı güzel örneklerden.

Atkı,Şak veya Yelek örmek için örgü modeli isteyen hanımlar videolu bir şeklide güzel anlatımlı Döngü örnek modelini düşünebilirler.

Renkli Örnekler isterseniz işte size 3 Renkli Örgü Modeli. Sevgili hanımlar 2 renkli Örnek modelinin videosunda Haraşo ve düz örülen bölgeler hızlı çekimde gösteriliyor.

İlk sıra haraşo örüldükten sonra 2. sıraya geçildiğinde yine yeşil renk ip ile düz örülüyor.3. sırada 2. renk ip ile iki-renkli-videolu-orgu-modelibaşlanıyor ve pembe ip ile bir düz bir ilmek altından örülerek sıra tamamlanıyor.

4. sırada pembe renk ipin 2. sırası oluyor ve yine hızlı bir şekilde düz örülerek tamamlanıyor. 5. sıraya gelindiğinde pembe renk ip ile 2 düz ilmek altından 1 düz ve ilmek altından olacak şekilde örnek kendini göstermeye başlıyor.

Videolu anlatımlı 2 Renkli Örnek Anlatımı Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on VİDEOLU ANLATIMLI 2 RENKLİ ÖRNEK ANLATIMI

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. VİDEOLU ANLATIMLI PALMİYE YAPRAKLARI ÖRNEĞİ | Nazarca.com
  2. 2 RENKLİ YILDIZ DESENİ ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEOLU ANLATIM | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*