V ŞEKLİNDE AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

v-seklinde-ajurlu-orgu-modeli

Türkçe Videolu Anlatımlı V şeklinde Ajurlu Yeni Örgüler sizler için Arzu hanımdan güzel anlatılmış Ajurlu Örnek deseni. Arzu hanımın en güzel Yeni Örgü Modellerini bizlere öğrettiği Ajurlu Sarmaşık Örgü Modelini de buradan görebilirsiniz.

Ajurlu Örnek Anlatımı Videolar sizler için Örgü Tekniklerinin Resimli ve Videolu anlatımlı olduğu Örgü Örme Videoları yazan menüde görebilirsiniz.

sizlere Dün 2016 yılı Bebekler için Örgü Modelleri olan 63 adet değişik ve şık Örgü Bebekler için Yelekler,Hırkalar,Kazak ve Bereler paylaştım. Bebeği için Yün ipi ile Güzel Bebek Örgü Örnekleri ve en şirin Bebek Örgü Desenlerinden örülen Örgü Bebek zıbını ve Örgü Takım Tulumlara bakmayı unutmayın.

Yine Ajurlu bir Örgü deseni ancak delikli örgülere göre iri Ajurlu Örgü File benzeri Örgü Süveter modellerinde çok kullanılan güzel bir örgü modeli olan Ajurlu Çim Örgü Modeline buradan lütfen.

Tığ işinde Usta olan hanımlar Tığla örülen çok güzel Örgü Bebek Hırkalar,Örgü Tığ işi Bebek Yelekleri Kış için Örgü Bebek Battaniye örneği olarak ta kullanılır.

Çok şık ister renkli ister tek renkle örebileceğiniz 2 renkli Güneş Çiçeği Örgü Modeline bakmak isterseniz buradan lütfen.

v-seklinde-ajurlu-orgu-modeli
v-seklinde-ajurlu-orgu-modeli

Sevgili arkadaşlar lütfen istek ve yorumlar için sayfa altındaki Yorumlar kutucuğunu kullanınız.

 

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on V ŞEKLİNDE AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU VEREV ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com
  2. AJURLU V ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*