ÜZÜMLÜ HAVLU KENARI DANTELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


uzumlu-havlu-kenari-dantel-yapilisi
uzumlu-havlu-kenari-dantel-yapilisi

Üzümlü Havlu Ucu Danteli-Kenar Oyaları ve Dantelleri için Bugün Üzüm salkımı Havlu Kenarı Örneği nasıl yapılır? Türkçe açıklamalı videolu Dantel yapılışı.

Havlu Kenarları modellerinin hepsini ve nasıl yapıldıklarını,Havlu kenarı İğne oyaları,Havlu Kenarı Danteller için bu bölümden hepsini görebilirsiniz.

Üzümlü Kenar Danteli anlatımı Ören hanıma ait.Çok güzel Örgüler ,Danteller ve Oyalar öğreten  bu güzel kanalın sahibi bizlere geçenler de Kalem Oyası yapılışı ile çok güzel Kenar Oya modelini öğretmiş Yazmalar,Yemeniler ve Baş örtüleri için Çeyizlik Kalem Oyası Modeline bakabilirsiniz.

Dantel ve İğne oyalarından oluşan 2017 Havu Kenarı Örnekleri görmek için burada bir çok örnek anlatımı ve modeli bulunan çalışmalara da bakabilir güzel ve yeni Havlu Kenarı modelleri öğrenebilirsiniz.

Tığla yapılan Danteller kadar Örgülere ve Tunus İşlerine ilgi gösteren hanımlara Kalpli Tunus Patik yapılışını buradan görebilir Yetişkin Erkekler için Örgü şiş işi Büyük Erkek Yeleği yapılışına bakabilirsiniz.

tig-isi-uzumlu-havlu-kenari-modeli
tig-isi-uzumlu-havlu-kenari-modeli

Üzümlü Havlu Ucu Danteli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*