USTA SINIFI KEÇE MOBİL MODELLERİkece-mobil-modelleri
kece-mobil-modelleri

Islak Keçe ile yapılan Usta Sınıfı Keçe Mobiller ile yapılan Bebek ve çocuk odaları şirin şık ve şirin bir Dekorasyon çalışması. Bebek odasına Tavana veya Bebek odasındaki Beşiğin üzerine asılan birbirinden şirin Keçeden yapılan Mobiller.

Keçe Yünü ile Bebek odası Mobili resimleri arasında sizinde dikkatinizi çekecektir Bebeklerin yüz ifadeleri yapılmamış. İsteyenler çizme veya dikiş tekniği ile yüz,güz vs yapabilirler

Keçe Mobil Modelleri sizlerinde gördüğü gibi Keçe tiftme ve ıslak keçe çalışmaları ile yapılmış ve oldukça ustalık isteyen Keçe Örnekleri Mobiller.

Keçe Örnekleri bölümünü takip eden dostlar çok iyi bilirler ki ben genelde Keçe kumaşı ile yapılan daha basit herkesin yapabileceği çalışmaları paylaşıyorum.

Fakat artık hem bir üst sınıf keçe ustalarının neler yaptığını görebilmeniz ve ileri ki Keçe çalışmalarınız da kendinizi geliştirebileceğiniz çalışmalara da yer vereceğim.

Açıkça Islak Keçe çalışmasını hiç denemedim hali ile bilmiyorum. Ancak resimli ve videolu anlatımlı Islak keçe nasıl yapılır? neler yapılır anlatımları ile öğrenmek çok ta zor değil diye düşünüyorum.

Keçe Telefon Kılıfı yapmak isteyen arkadaşlar için değişik 63 tane Keçeden Telefon Kılıfları modellerine bakabilirsiniz.

Bu arada ben Islak Keçe diye yazıp duruyorum ancak bazı çalışmalarda Sabunlu keçe,Kuru Keçe diyede biliniyor.

Keçe Örnekleri yazan menüye baktığınızda Keçeden neler yapılır Model ve resimli anlatımlı olarak görebilirsiniz.

kece-mobil-modelleri
kece-mobil-modelleri

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5066 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*