TUVALET KAĞITI VE PLASTİK TABAKTAN KAPLUMBAĞA YAPILIŞI

plastik-tabaktan-kaplumbaga-yapimi

Tuvalet kağıdı rulosu,plastik kapaklı tabak,yeşil kağıt ve koli bantlarından yapılan ve aynı zamanda küçükolan kaplumbağalarıda pet yada plastik tabaktan baş ve ayaklarınıda kartondan basitçe,kolayaca yapabilirsiniz.Özelilkle okullarda hayvanları tanıtmak ve sevdirmek için yaptırılan bu tarz etkinlikler için kullanılabilir bir proje.

plastik-tabaktan-kaplumbaga-yapimi

 

Bu projede kullanabileceğiniz en doğru tabak şumarketlerde içinde profiterol tatlı,Keşkül,puding satılan 250 gramlık tatlı tabakları.Onların aynı şekilde kapaklarıda olduğu için çok uygunlar.

 

Kaplumbağanın boynu için tuvalet kağıdı rulosu,başı içinde pet bardak kullanıcaz.Kaplumbağanın her yerini bantla kaplıyoruz.

 

başını pet ve kağıtlar ile şekillendirip yeşil kağıtla kaplayarak yalancı göz yapıştırıyoruz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*