TUVALET KAĞIDIBOŞ RULO KARTONUNDAN DESENLİ KAPI ÇELENGİ

tuvalet-kagiddi-bos-rulo-kartonundan-desenli-kapi-celengi

Tuvalet kağıdının ve havlu peçetelerin bitmiş boş rulo kartonlarından yapılan kapı çelengi çocuk odaları kapıları için, bebek odaları kapı süsü olarak kullanabilirsiniz. ikişer santim kalınlığında kesilen rulo kartonlarının içlerine ve dışlarına tek yüzeyi yapışkanlı tek yüzeyi desenli kağıtlardan yapıştırarak çok daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

İsterseniz kalp şekline getirdiğiniz rulo kartonlarını akrilik boya ile güzelce boyadıktan sonra  iyice kuruduktan sonra zımbalayarak birbirine tuturaran kapı süsünüzü yapabilirsiniz.

tuvalet-kagiddi-bos-rulo-kartonundan-desenli-kapi-celengi
tuvalet-kagiddi-bos-rulo-kartonundan-desenli-kapi-celengi

Daha önce sizlerle paylaştığım kapı çelengi yapılışlarından bir kaç örnek görmek isterseniz buyrun Kinder Yumurta Sarı Kabından Kapı Çelengi Civciler oldukça şirin bebek odaları için çok güzel durur. Şöyle biraz süslü  Kartonla Yapılan Kapı Süsü modelini görmenizi tavsiye ederim. Yumurta Kartonu Viyolden Kapı Çelengi Yapımı oldukça ilginç malzemeler ile yapılan kapı süsü çok ilgi çekici. Kare şeklinde Kapı Süsü Çeleng Yapma aynı bir resim çerçevesi gibi Daha fazlası için Burdan Bakınız

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TUVALET KAĞIDI KARTONUNDAN DUVARLARA MOTİFLİ PANO | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*