TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ DESENLERİNDE SAÇ ÖRGÜSÜ TEKNİĞİ YAPIMI

orgu-modellerinde-sac-orgusu-yapimi

Yelek ve Hırka Örmek için Güzel Örgü Modelleri- Türkçe videolu Örgü desenlerinde Saç Örgüsü Tekniği ile bugün

orgu-modellerinde-sac-orgusu-yapimi
orgu-modellerinde-sac-orgusu-yapimi

arklı bir Saç Örgüsü Örneği öğreneceğiz. Kolay ve Pratik Örgülü deseni bizler için Anne işleri paylaşmış. Örgü şişleri ile Yelek Örmek için Örnek arayan hanımlar bu modele bakabilirler.

Anne işleri Anneler kadar çocukları da düşünerek Bebek ve Çocuk Anneleri için Tığla örgü Eldiven modeli olan Minyonlar “Çılgın Hırsızlar” Eldiven nasıl örülür ?Türkçe tığ işi videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Sizlere Yelek,Şal ve aynı zamanda Yazlık Örgü kıyafetler için kullanabileceğiniz Şal ve Örgü Bluz olarak ta şık duracak güzel bir örnek Çiçekli Kafes örneğini önerebilirim.

Örgüye ilk başlarken genelde Örgü giysi örgülerinde genelde Lastik Örgü modelleri ile başlıyoruz. Klasik Lastik örnekleri Duble Lastik,Çift lastik Örgü modellerinden sıkılan Örnekli Lastik Örneği arayan hanımlara tavsiye edeceğim modele buradan bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*