TÜRKÇE VİDEOLU FARAŞ ÖRGÜ MODELİ ANLATIMI

faras-orgu-modeli-yapilisi-video

Anlatımlı Videolu Türkçe Faraş Örgü Modeli Yapılışı izle-Açıklamalı Bayan Yelek Örgü Örnekleri- Bayan ve Çocuk Yelek örneklerini bolca göreceğiniz sitede Bugün ki Örneğimiz daha Çok Bebekleri kış soğuğundan koruyan Bebek Yeleklerine uygun olduğunu düşünüyorum.

Yelek örmek için kullandığınız Örgü ipi açık renk tonlarında olursa Faraş örgü deseni kendini çok daha iyi gösterir. Gönülden Örgüler Sarı renk Bebe yeleği örneği şeklinde sunduğu bu model 8 ilmek ve katları ile oluşuyor.

Örnek aralarında 1 ilmek Haraşo örneği kullanılmış ancak burada düz ya da Pirin örgüsü de kullanılabilinir.

Faraş Örgü Örneğini Bebeklere Örgü Hırka,Yelek ve Bere takım olarak kullanabileceğiniz gibi yine bu örnek ile Örgü Bebek ya da Çocuk kazakları güzel olur diye düşünüyorum.

faras-orgu-modeli-yapilisi-video
faras-orgu-modeli-yapilisi-video

Gönülden Örgüler videolu Örgü anlatımını beğeniyorsanız o zaman işte burada hem gerçekten de çok güzel olan anlatımı ve örneği nasıl çıkaracağınızı gösterilen Ortada Başaklar Örgü deseni örneğini de eminim çok beğeneceksiniz.

Örgü videoları üzerinde bulunan Abone ol linkine tıklayarak Örgü videolarını kanallarında çıkan örneklerden ilk siz haberdar olur ve en güzel örgü modellerini görebilirsiniz.
Faraş Örgü Modeli Anlatımlı Videolu Örgü Örneği Tarifleri-Şiş İle Örülen Örgü Modelleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİÇEK DİZELERİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*